Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

+14
Archer Shadow
Lilai
Dzoni Hatake
Takao Uchiha
Daichi Namikaze
Erza Namikaze
Renji Abarai
45485465
Satoshi Nara
K.
P.
Aiko Shadow
Nishi Hyuga
Hisashi Namikaze
18 posters
Go down
Erza Namikaze
Erza Namikaze
Academy Student

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 8 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Sat 29 Sep 2012, 12:45
Dok god sam ovde, možete me pitati za savet u vezi bilo čega..
45485465
45485465
Academy Student

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 8 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Sat 29 Sep 2012, 13:36
Uh!

Napokon sam se vrati sa treninga!
Da znate bilo je veoma isrpljujuce!

Hm...
Sta Hisahi je mrtav?! Ali,zasto?

Leyd Erza,sta se ovde desava? Preuzmi nesto!
Dzoni Hatake
Dzoni Hatake
Academy Student

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 8 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Sat 29 Sep 2012, 13:45
Moramo da ga osvetimo i ubijemo ove iz sela magle sto su sad tamo...Naravno cekamo prvo Erzu da kaze kako i sta !
45485465
45485465
Academy Student

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 8 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Sat 29 Sep 2012, 13:47
Posto erza nece doci jos jedno 2,3 dana!
Ajmo ja i ti dzoni jedan sparing Razz
Dzoni Hatake
Dzoni Hatake
Academy Student

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 8 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Sat 29 Sep 2012, 13:49
Moze uvek malo da se trenira ali ovde u selu ne u areni ok ?
Erza Namikaze
Erza Namikaze
Academy Student

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 8 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Sat 29 Sep 2012, 13:49
Hajde sad razmislite o tome što govorite. Vi ste još mladi i pred vama je budućnost. Ne bi mogli nešto posebno ni da uradite, ne bih ni ja, ali ja sam druga priča. Glavno na šta treba da se fokusirate jeste trening. Izuna mogao bi da odradiš sparing jedan s Džonijem sada kada si se vratio, veoma mi je drago što te vidim.
Ostavite meni to 'preduzimanje nečega'. Ne želim da strada još neko meni drag.

(hahahah ukrade mi misao izuna)
Kuchiki Byakuya
Kuchiki Byakuya
Academy Student

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 8 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Sat 29 Sep 2012, 13:58
I ako ste vi sada hokage nemozete da kazete da osveta ne vodi nikud vi me cak i ne znate dali ste svesni ne znate sta Namikaze porodica znaci mom klanu tako da Erza odstupi obecavam svima da cu za godinu dana(nedelju dana u real) biti 100 lv i pokazacu vam cemu sluzi Kuchiki klan!
(inace ajde te bre neko sparing da se razmrdam)
Erza Namikaze
Erza Namikaze
Academy Student

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 8 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Sat 29 Sep 2012, 14:00
Šta tačno želiš? Da pustim da se razmašete poubijate i ne uradite ama baš ništa? Okej Kuchiki idi pokušaj, nemoj kasnije da plačeš ako ne uspeš.
Kuchiki Byakuya
Kuchiki Byakuya
Academy Student

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 8 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Sat 29 Sep 2012, 14:05
Dobro da vam se predstavm a onda cete drugacije pricati

ja sam Byakuya Kuchiki 14 naslednik kuchiki clana koji sluzi selu listu i mi smo obicno zaduzeni za Anbu operacije ali pre svega sluzimo Namikaze familiju tako da u svakom slucaju moja smrt i moj zivot su bezvredni bitna je samo osveta!
Erza Namikaze
Erza Namikaze
Academy Student

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 8 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Sat 29 Sep 2012, 14:07
Ne moraš mi se predstavljati dobro znam ko si i šta si. Sada jedino možeš da pomogneš Namikaze familiji tako što ćeš trenirati, tako da, na posao. Ne želim dalje da vodim ovaj razgovor s tobom. Govorim za tvoje dobro.
Kuchiki Byakuya
Kuchiki Byakuya
Academy Student

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 8 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Sat 29 Sep 2012, 14:16
Jedina povezanost i jedina nit Namikaze familije ste vi lady i Konsai tako da sada sluzim vama a posto mi kazete da treniram onda me nema vise!
Anonymous
Gost
Guest

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 8 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Sat 29 Sep 2012, 16:25
Hisashi ovaj put je izgleda stvarno zbogom al veci nam je bol i ceznja za osvetom jer su te dokrajcili tvoji prijatelji ! Ovo vam je cist dokaz da ne vjerujete nikome u ninja svetu pa cak ni najrodjenijima. Sto se tice Hokagea vi Lady odlucite o tome meni je svejedno samo da je listu bolje.
Erza Namikaze
Erza Namikaze
Academy Student

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 8 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Sun 30 Sep 2012, 14:19
Kasai.. Moramo da popričamo, ali nasamo..
Sponsored content

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 8 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum