Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

+14
Archer Shadow
Lilai
Dzoni Hatake
Takao Uchiha
Daichi Namikaze
Erza Namikaze
Renji Abarai
45485465
Satoshi Nara
K.
P.
Aiko Shadow
Nishi Hyuga
Hisashi Namikaze
18 posters
Go down
Hisashi Namikaze
Hisashi Namikaze
Academy Student

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 5 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Tue 31 Jul 2012, 15:46
Uredu Free Man idi niko te nece zadrzavati. Ne znam da li sam doneo ispravnu oduku kada sam odlucio da te pustim da treniras, i kada te nisam ubio jer sam imao priliku. Vreme ce pokazati svoje dali je to bila dobra ili losa odluka ovog Hokagea.
Dzoni Hatake
Dzoni Hatake
Academy Student

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 5 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Sun 05 Aug 2012, 23:34
Imam poruku od mog mizukagea ako hocete ostavite odgovor pa cu ja preneti najkasnije do sutre.Prenoci cu u Selu skriveno u liscu ! Nadam se da to nece smetati drugim clanovima i da nece doci do konflikta..
Spoiler:
Hisashi Namikaze
Hisashi Namikaze
Academy Student

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 5 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Sun 05 Aug 2012, 23:45
Prenesi mizukageu poruku.

Spoiler:
Dzoni Hatake
Dzoni Hatake
Academy Student

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 5 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Mon 06 Aug 2012, 00:03
Gospodaru Hokage niste mi odgovorili jel nije problem da preko noci ostanem u Konohi ujutru da otputujem u maglu.?
Hisashi Namikaze
Hisashi Namikaze
Academy Student

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 5 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Mon 06 Aug 2012, 02:06
Naravno da mozes da ostanes.
Satoshi Nara
Satoshi Nara
Special Jounin

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 5 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Mon 06 Aug 2012, 14:29
Ipak hokage necu ostati vracam se u sunu moj rodni kraj ovo je bilo samo gubljenje moga vremena jel od sada cu ponovo biti redovan a u ovome selu ocigledno nema mjesta za mene...
Hisashi Namikaze
Hisashi Namikaze
Academy Student

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 5 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Wed 08 Aug 2012, 23:56
Lilai i ja idemo na putovanje do Sela Magle imam neka posla sa Mizukageom, i onda ce mo otici do stene. L tebe ostavljam da vodis selo dok nisam tu ti si sada in charge... A ti Lilai spremi se krecemo odmah.
Lilai
Lilai
Academy Student

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 5 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Thu 09 Aug 2012, 00:02
Ok. Smile
Archer Shadow
Archer Shadow
Academy Student

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 5 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Sun 12 Aug 2012, 09:15
Nisam bio ovde odavno vreme je da vidim mmalo kako tvoje selo napreduje a sad da malo porazgovaramo !
Dzoni Hatake
Dzoni Hatake
Academy Student

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 5 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Sun 12 Aug 2012, 10:36
I ja sam tu da se zna ! Po drugi put sam u ovoj kancelariji..
Hisashi Namikaze
Hisashi Namikaze
Academy Student

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 5 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Sun 12 Aug 2012, 15:39
Dobro dosli u moj skromni dom... Kao sto vidis Shadow selo lisca je postalo najmocnije selo medju skriveniim selima. Imam jako puno ninji. No dobro reci mi zasto si dosao. MAda ja vec predpostavljam.
Dzoni Hatake
Dzoni Hatake
Academy Student

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 5 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Sun 12 Aug 2012, 16:23
Hvala na dobrodoslici.Pa Dosao je verovatno da razgovara o sledecem Mizugakeu.Opet kazem ninje iz Magle su za to da Shadow ostane !
Hisashi Namikaze
Hisashi Namikaze
Academy Student

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 5 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Sun 12 Aug 2012, 17:21
Dzoni nema rasprave. Vec sam rekao svoje! Ti si genin i ne znas sta se sve desava, ne mozes da promenis stvari koje ce tek doci. A veruj mi veliko zlo dolazi! Shadow jeste jak ali ima mnogo sposobnijih i jacih shinobija u ovom svetu koji mogu da ga zamene kao mizukagea. Shadow jhe to prihvatio ispred svih kagea i to je zavrsena prica. sada mozemo da razgovaramo kao prijatlji o bilo cemu.
Dzoni Hatake
Dzoni Hatake
Academy Student

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 5 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Sun 12 Aug 2012, 17:34
Nego kad ce vise da se skupe ti Genini.Spreman sam za chunin ispite rekli su da ce za vikend pa nek obaveste dan-dva ranije da ce biti ispiti.
Archer Shadow
Archer Shadow
Academy Student

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 5 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Sun 12 Aug 2012, 17:40
Dobro Hokage ja mozda jesam prihvatio smenu Mizukagea, ali ipak ninja iz drugog sela ne moze da bude Mizukage zasto , zato sto to nije isto !
Mizukage mora da bude predstavnik svog sela a Law to nije ; znaci mora da bude ninja sela magle. Po meni neko ko nikad nije ziveo u selu magle ne moze da bude Mizukage !
Dzoni Hatake
Dzoni Hatake
Academy Student

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 5 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Sun 12 Aug 2012, 17:46
Tacno tu se slazem !
Hisashi Namikaze
Hisashi Namikaze
Academy Student

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 5 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Sun 12 Aug 2012, 18:02
Shadow! Prestani sa tim glupostima! Peda nije iz sela Oblaka pa je Raikage. K nije iz Sela Stene pa je Tsuchikage. Tako i Alw moze da bude Mizukage, jer je on najprikladniji za to mesto. Veruj mi ninje ce se privici na Lawa on je odlican momak, jak je i sposoban. Veoma je dobrocudan i nema do sada nijednu veliku manu. Nije mi jasno zasto se toliko bunis oko toga, cak iako sam znas da se nista nece promeniti povodom tacke Mizukage.
Dzoni Hatake
Dzoni Hatake
Academy Student

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 5 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Sun 12 Aug 2012, 18:06
Meni ti nisi jasan sto si najvise navalio da se menja mizukage.Nema sta ti da brines o nasem selu imas svoje selo i radi sta hoces ! Toliko.
Archer Shadow
Archer Shadow
Academy Student

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 5 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Sun 12 Aug 2012, 18:52
Hisashi ninja iz drugog sela ne pripada selu Magle a i Hisashi Dzoni je u pravu pitanje sela Magle nije tvoj problem !
Hisashi ja mislim da ti podrzavas ninje iz drugih sela koji su protiv mene !
Sta ste svi protiv mene, nikad vas nisam napadao ni dirao , a svi me smatrate slabicem i nesposobnim da vodim selo; da vidim zasto sam to nesposoban da vodim selo ?
Dovodim nove ninje u selo, sve ih treniram, pravim misije i uredno nadgledam napredovanje svih mojih ninji; ja se jedini bunim sto admini ne dodaju exp jer ninje mog sela ne mogu da napreduju je li to los Mizukage pitam ja tebe Hisashi ?
Hisashi Namikaze
Hisashi Namikaze
Academy Student

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 5 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Sun 12 Aug 2012, 19:02
Hatake! Pazi kojim tonom razgovaras samnom decace jednim potezom mogu da te smaknem sa lica zemlje, i ti isto Shadow mi mozda jesno prijatelji, ali vi ste u srcu Sela Lisca i ponasajte se kako treba ja nisam nikakav ulicni pacov ja sam Peti Hokage! Nisam ja protiv tebe Shadow. Ja ne zelim da ti odmognem ja sve vreme pokusavam da ti pomognem. Tme sto ces napustiti mesto Mizukagea pomoci ces i sebi i drugim ninjama u tvom selu. Ja sam ti uvek bio prijatelj i uvek cu ostati, ali ti moras da prihvatis realnost i da razmisljas racionalno u ovim vremenima rata. Kazi mi ko je to protiv tebe? Moj je predlog bio da te razresimo duznosti Mizukagea, zar nije? Kako onda mozes reci da su drugi protiv tebe, ako sam ja predlozio to onda sam ja tvoj neprijatelj zar ne? Ako jesam slobodno reci, ja samo zelim da ti pomognem.
Archer Shadow
Archer Shadow
Academy Student

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 5 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Sun 12 Aug 2012, 19:16
To nije bitno ko je protiv mene, a i Hisashi mozda ja nisam toliko jak ali to nije razlog da izazovete vi druge ninje raspad sela magle; moje ninje nikad nece prihvatiti postavljanja Mizukagea sa strane,a ni ja mene moze zameniti samo ninja sela Magle!
Ostavite vi selo magle na miru; uvek vam je selo MAgle najgore; najvece zlo vam dolazi iz sela Magle kako da ne, Hisashi time omalovazate velike ninje ovog sela koji su davali svoje zivote za iskorenjivanje zla u ninja svetu kao sto su Urami, Moj deda, Fuhen Fuyutama i Nagu.
Ako vi ostali budete nastavili da se bavite selom Magle izaci cemo iz Shinobi Alijanse ionako nam ta Alijansa selu nikad nije ni pomogla idemo Dzoni nema sta ovde da trazimo vise !

Archer odlazi
Hisashi Namikaze
Hisashi Namikaze
Academy Student

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 5 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Sun 12 Aug 2012, 20:27
Archer druze nemoj da me teras da uradim ono sto ne zelim, to uopste nece biti prijatno ni tebi ni meni. Sve ce se ovo resiti na jedan civilizovan nacin to je moja zelja. Ali niko nema pravo da menja odluku Kage Samita! Kada Lawa budemo izbavili on ce biti postavljen za Desetog Mizukagea i to je kraj. Ako se budes protivio na isti nacin kao i sada, onda ce mo to resiti na drugi nacin koji ja uopste ne zelim. Ali ti sam to trazis.
Dzoni Hatake
Dzoni Hatake
Academy Student

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 5 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Sun 12 Aug 2012, 21:16
Znaci domah napustam selo magle ako bude neko drugi ! Ja razumem da si ti Hokage i bio sam malopre nervozan.Ali postacu ja neko i nesto i srescemo se mi opet do tad pozdrav !

Dzoni izlazi iz kancelarije
Hisashi Namikaze
Hisashi Namikaze
Academy Student

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 5 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Sun 12 Aug 2012, 21:20
Nemojte vatrom da se igrate ljudi moji. kako ne shvatete... Sve jedno necu se raspravljati sa vama Mizukage ce biti Law i tacka.
K.
K.
Jounin

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 5 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Sun 12 Aug 2012, 23:51
Vidim imao si zanimljivu posetu hokage....Ja sam taman hteo da odem tamo i izgleda da i ti oces , pa , krecemo li?
Sponsored content

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 5 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum