Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

+14
Archer Shadow
Lilai
Dzoni Hatake
Takao Uchiha
Daichi Namikaze
Erza Namikaze
Renji Abarai
45485465
Satoshi Nara
K.
P.
Aiko Shadow
Nishi Hyuga
Hisashi Namikaze
18 posters
Go down
Hisashi Namikaze
Hisashi Namikaze
Academy Student

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 2 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Sun 17 Jun 2012, 22:03
Nisam ja gospodin Kasai... -.- Ja sam za sve vas Hokage-san sto se mene tice zovite mee kako hocete, ali postoji neki kodeks koga se pridrzavamo, i hajde dodji procitaj prvu lekciju u ucionici i pocinjenmo test...
Anonymous
Gost
Guest

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 2 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Sun 17 Jun 2012, 22:04
izvini kage , trebam li te persirat ??
Hisashi Namikaze
Hisashi Namikaze
Academy Student

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 2 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Sun 17 Jun 2012, 22:05
Zaboravi ajde dodji u ucionicu...
Hisashi Namikaze
Hisashi Namikaze
Academy Student

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 2 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Fri 22 Jun 2012, 20:06
Danas obavezno svi koji ste u rangu levela 30 ili vise a niste cunini, prijavite se za cunin ispit, bez obzira jeste li jaki ili ne, prijavite se...
Hisashi Namikaze
Hisashi Namikaze
Academy Student

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 2 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Sun 01 Jul 2012, 17:46
Summon Lee Sin!
P.
P.
ANBU

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 2 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Sun 01 Jul 2012, 22:20
Ovde sam Hokage-san .. koja je vasa zapovjed ?
Hisashi Namikaze
Hisashi Namikaze
Academy Student

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 2 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Sun 01 Jul 2012, 22:29
Lee slusaj, od sada tvoji studenti bice Sena Hyuuga i Senju Hashirama.

INSTRUKCIJE:
Tvoje je da im objasnis sve sto je potrebno za normalnu igru i da ih sto je najbitnije naucis da se bore! Treniraj sa njima, svo troje ste regular ninje, trenirajte, borite se, i naravno svo troje ce te za svoje napore biti nagradjeni.
1.Ti trebas da im pomognes da srede svoje inventare.
2.Da im dajes predloge koje tehnike da kupuju.
3.Da ih naucis da se bore, to znaci da kombinuju tehnike, oruzije itd. Znas vecna sta mislim.
4.Svakodnevno da treniras sa njima, kako bi ojacali to ce vam biti najbrzi put do vecih levela.


To je sve za sada. Slobodan si.
P.
P.
ANBU

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 2 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Sun 01 Jul 2012, 22:44
Uredu smatrajte to obavljenim
Satoshi Nara
Satoshi Nara
Special Jounin

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 2 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Mon 02 Jul 2012, 15:09
Hokage jel mozete da me ubacite u sunagakure na par dana samo da pokupim invertar da ga prebacim u ovo selu da nemoram sve ispocetka....i ako mozete da kazete adminima da mi stave titulu special jonnina
Hisashi Namikaze
Hisashi Namikaze
Academy Student

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 2 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Mon 02 Jul 2012, 20:11
Pa kako mislis Satoshi da te ja ubacim u Sunagakure, to zatrazi od Kazekagea, od mene ces dobiti dozvolu da napustiss selo i odes do Sunagakurea. A koliko vidim Admini su ti dodali titulu. No dobro.

Imam vazno saopstenje za sve, neka se sve ninje u selu okupe kod mene u kancelariji! Lee Sin pogotovo!
P.
P.
ANBU

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 2 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Mon 02 Jul 2012, 20:23
Ja sam tu !
45485465
45485465
Academy Student

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 2 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Mon 02 Jul 2012, 20:24
tu sam! Smile
Nishi Hyuga
Nishi Hyuga
Chunin

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 2 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Mon 02 Jul 2012, 21:33
tu sam Very Happy
Hisashi Namikaze
Hisashi Namikaze
Academy Student

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 2 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Mon 02 Jul 2012, 21:42
Jos Satoshi, Kasai i Macumoto.
Renji Abarai
Renji Abarai
Genin

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 2 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Tue 03 Jul 2012, 22:19
Dobar dan Hokage san novi sam u ovom selu bilo bi lepo kada bi mi ste mi dali nekog senseja kako bi mi pomogao sa treningom i bolje da shvatim igru.Moja zelja je da jednog dana postanem ANBU ovog sela.
Hisashi Namikaze
Hisashi Namikaze
Academy Student

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 2 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Tue 03 Jul 2012, 22:54
Naravno Renji, bices Lee-ev ucenik, Lee Sin ce biti tvoj novi Sensei, zajesno sa Senjuom i Senom ti si treci clan njegovog tima.

Vi koji niste dosli u kancelariju predpostavljam da ste bili spreceni zbog necega, zato cu ovima koji su ovde da kazem, da sam sazvao Sastanak Kagea Pet velikih Nacija, i da ce mo Lee i ja otici na sastanak u veoma kratkom roku, vec sutra ujutro. Zato na mesto glavnog ninje u selu postavljam Kasaia koji ce selo voditi dok nisam tu. Kada se vratimo razgovaracemo o unapredjenima i novim zadatcma.
Nishi Hyuga
Nishi Hyuga
Chunin

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 2 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Tue 03 Jul 2012, 22:57
ok ali sta dok ne dodje vec ceo dan ga nema :?:
Hisashi Namikaze
Hisashi Namikaze
Academy Student

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 2 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Tue 03 Jul 2012, 23:01
Na koga to mislis Sena?
Nishi Hyuga
Nishi Hyuga
Chunin

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 2 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Tue 03 Jul 2012, 23:06
Kasaia-san
Hisashi Namikaze
Hisashi Namikaze
Academy Student

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 2 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Tue 03 Jul 2012, 23:08
Pa stvarno neznam sena, on je otisao na dugo putovanje, i skoro se vratio, ali nekako je postao zatvoren, moracu da ispitam sta mu se desilo.
Nishi Hyuga
Nishi Hyuga
Chunin

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 2 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Tue 03 Jul 2012, 23:11
hvala mnogo sam zabrinut za njega pre je bio dosta otvoren ali u poslednje vreme stvarno ko da ga nema
Hisashi Namikaze
Hisashi Namikaze
Academy Student

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 2 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Tue 03 Jul 2012, 23:12
Ne znam sta se to dogodilo sa njim. A kazi mi Sena kako napreduje tvoj trening sa Lee-senseiem? Kako se slazete, da li vas poducava, i jeli odgovoran?
Nishi Hyuga
Nishi Hyuga
Chunin

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 2 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Tue 03 Jul 2012, 23:17
nismo krenuli ali imam utisak da ce biti dobar sensei
a i ekipa je super ovi novi doduse ja sam bio stao imao sam neke probleme i to sada da ne ulazimo u to
Hisashi Namikaze
Hisashi Namikaze
Academy Student

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 2 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Tue 03 Jul 2012, 23:22
Ja se nadam jer Lee je moja nada. Kao i vi mladi shinobiji vi ste svi nada Konohe. I da kazem vam svima, procitajte pravila, to vam je jako bitno jer gresice te, a sve je objasnjeno u pravilima, i zbog tih gresaka bicete kaznjeni, jer su admini sada ba striktni. Ja ne zelim da moji shinobiji budu kaznjavani zbog gluposti.
Satoshi Nara
Satoshi Nara
Special Jounin

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 2 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Fri 06 Jul 2012, 14:42
Ovaka ja sma u konohu dosao iz razloga jel je suna pre krcata,ali cinise da je tako i sa konohom tako da cu vjerovatno da je napustim..nije jos nista sigurno
Sponsored content

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 2 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum