Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

+14
Archer Shadow
Lilai
Dzoni Hatake
Takao Uchiha
Daichi Namikaze
Erza Namikaze
Renji Abarai
45485465
Satoshi Nara
K.
P.
Aiko Shadow
Nishi Hyuga
Hisashi Namikaze
18 posters
Go down
Hyuuga Neji
Hyuuga Neji
Academy Student

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 7 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Sun 02 Sep 2012, 17:52
Napokon sam ovde.... Heh, vreme je da skinem jos jednu masku Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 7 7710 ..... Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 7 388-61
Konsai Uchiha
Konsai Uchiha
Academy Student

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 7 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Sun 02 Sep 2012, 18:28
Znaci ovo je njegova kancelarija...Hmmm mora da je tu negde

( Konsai pocinje da pretura po fiokama )

Sta je ovo..njegov dnevnik... Mozda se tu nalaze odgovori koje trazim..

(Konsai polako cita Hisahshijev dnevnik )
Anonymous
Gost
Guest

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 7 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Sun 02 Sep 2012, 22:53
Izvini Konsai ako moze da se ne pretvaras u mene da mi ne kvaris reputaciju posto vidim da si redom kreno u pretvaranje -.-''
Hisashi Namikaze
Hisashi Namikaze
Academy Student

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 7 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Wed 26 Sep 2012, 23:06
(Hisashi i Erza pristizu u selo... I ulaze u kancelariju... Na duznost se odmah javljaju ANBU L. i Shanin Kasai)

Vas dvojica, hajde da cujemo kaakva je steta naneta selu, jer to moramo brzo da popravimo i da krenemo sa radom, ja cu morati opet da odem do Sunagakurea jer trebam da povratim svitke naseg sela.

I neka se svi jave ovde, imamo mnogo stvari da uradimo.
Anonymous
Gost
Guest

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 7 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Thu 27 Sep 2012, 21:29
Na zalost unisteno je vise od pola sela al dobra stvar je sto nema ljudskih zrtava. Recite sta treba da radimo !


Last edited by Kasai no Raion on Thu 27 Sep 2012, 23:21; edited 1 time in total
Kuchiki Byakuya
Kuchiki Byakuya
Academy Student

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 7 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Thu 27 Sep 2012, 23:20

I ja kao novi clan sela zelim da pomognem recite hokage-san sta treba!
Sarutobi Konohamaru
Sarutobi Konohamaru
Jounin

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 7 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Fri 28 Sep 2012, 00:33
Evo i mene.
Recite lorde Hokage.
Hisashi Namikaze
Hisashi Namikaze
Academy Student

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 7 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Fri 28 Sep 2012, 00:39
Konohamaru... Hehehe mali moj dedace, pa pogledaj se kako si amo porastao... eh kad se samo setim kako ste ssvi bili mali... Ti, Lilai, Izuna, Takao, Bee moj brad Izuna... Zao mi je zbog Takaoa i Beea...

A sta je to kako Lilai nije dosla da me saceka, od kako sam se vratio nisam je video... Gde je ona? Da nije na nekoj misiji?
Sarutobi Konohamaru
Sarutobi Konohamaru
Jounin

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 7 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Fri 28 Sep 2012, 02:10
Hehe i ne samo da sam porastao, vec sam i ojacao! Videcete sta sam sve naucio.

Dogodilo se mnogo toga dok niste bili tu, Hokage...

Lilai je...(konohamaru duboko uzdahne)
...otisla.
Hisashi Namikaze
Hisashi Namikaze
Academy Student

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 7 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Fri 28 Sep 2012, 02:59
Kako mislis otisla je?

(Hisashi se zacudi...)
Sarutobi Konohamaru
Sarutobi Konohamaru
Jounin

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 7 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Fri 28 Sep 2012, 14:28
Otisla je...nakon cunin ispita nisam je video.
Pitam se sta joj se desilo iii gde je?? :|

Hisashi Namikaze
Hisashi Namikaze
Academy Student

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 7 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Fri 28 Sep 2012, 15:34
Dok smo bili u ratu, video sam da K nije nosio staru masku, a ni znak stene kao ni znak Tsuchikagea... Da li znate nesto o tome?
Sarutobi Konohamaru
Sarutobi Konohamaru
Jounin

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 7 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Fri 28 Sep 2012, 16:00
Lilai, Takao i ja smo bili na treningu kod K., po vasem dogovoru sa njim.
K. se povukao sa mesta Kagea nakon zavrsetka cunin ispita, bas kada je Lilai nestala. Mozda njen nestanak ima veze sa K.?!? Sta mislite lorde Hisashi? :!:




Erza Namikaze
Erza Namikaze
Academy Student

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 7 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Fri 28 Sep 2012, 16:16
Lilai je meni ostavila poruku pre nego što je otišla. Nije nestala..
Hisashi Namikaze
Hisashi Namikaze
Academy Student

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 7 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Fri 28 Sep 2012, 16:22
Hmmm, Erza ti znas nesto o ovome. Hajde reci mi zelim da znam sve. Nije mme bilo dugo pa nisam u toku, onaj prokleti tobi me je posle onog incidenta u selu Magle prebacio u svet zmija treblo mi je dosta vremena da prizovem Gamabuntu kako bih se vratio. Hajde ispricaj mi sve.
Sarutobi Konohamaru
Sarutobi Konohamaru
Jounin

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 7 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Fri 28 Sep 2012, 16:45
Lady Erza, reci nam sta je Lilai napisala? Gde je ona sada?
Erza Namikaze
Erza Namikaze
Academy Student

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 7 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Fri 28 Sep 2012, 18:48
Health(Zivot) 800
Energy(Energija) 950
Chakra(Cakra) 1000-400

Radim ovo i spasavam sebe i Konohamarua, a zatim se kristal prosiruje po celom terenu tj celom selu. Koristim 700 čakre

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 7 Rystal10

Konohamaru ostani ovde.

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 7 2410

(Erza nestaje)
Dzoni Hatake
Dzoni Hatake
Academy Student

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 7 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Fri 28 Sep 2012, 21:42
Sta cemo raditi ? Moramo unistiti selo magle !!!
Anonymous
Gost
Guest

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 7 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Fri 28 Sep 2012, 22:15

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 7 11137739



Odjednom pojavljuje se Kisai

On je bio moj prijatelj...Isli smo zajedno jos na akademiju....Zao mi je sto nisam bio u mogucnosti nista da uradim...Jos vise zao mi je sto su to uradili ljudi iz mojeg okruzenja i poverenja (Hei, Kaien, Law, Satoshi, Archer, Peda...)

Ali tri kagea su bila u toj odluci, nisam mogao da se protivim ali ostao sam neutralan.


Nazalost "forum" je tako odlucio, nekad se ne mozes boriti protiv dosta igraca....


Postaracu se da barem nekako povratim njegovo telo u selo da se sahrani dostojno. Ali nece se zavrsiti na ovim. Njegova smrt nece biti uzaludna....

Po tradiciji shanin nasledjuje hokagea to je Kasai no Raion ali ako ima vise naslednika kao u ovom slucaju Erza i Kasai njih dvoje treba da se dogovore ko ce biti, ako ne boricete se i ko pobedi bice novi hokage.
Dzoni Hatake
Dzoni Hatake
Academy Student

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 7 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Fri 28 Sep 2012, 22:18
Ja sam resio ubicu archera kad-tad !
Anonymous
Gost
Guest

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 7 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Fri 28 Sep 2012, 22:26
Osveta ne vodi nigde...Kada ubijes njega sta onda?

Hisashi znaci dosta za ovo selo...Probacu da razvijem neki posebni novi jutsu. Pokusacu da ga vratim u bilo kakvom stanju makar da vam daje savete.


Vidimo se...
Kuchiki Byakuya
Kuchiki Byakuya
Academy Student

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 7 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Fri 28 Sep 2012, 23:54
Hokage-san je mrtav
Khhh ovo je preteralo mere Archere
(Byakuya iz nepoznatog razloga samo se okrenu i nestade)
Erza Namikaze
Erza Namikaze
Academy Student

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 7 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Sat 29 Sep 2012, 00:48
Niko neće ništa raditi bez moje dozvole, ni ti Džoni ni ti Kuchiki. Nemoj da vas sanjam...Dok god nosim titulu Hokagea. Stupiću u kontakt s Kasaiem i dogovorićemo se.
Dzoni Hatake
Dzoni Hatake
Academy Student

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 7 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Sat 29 Sep 2012, 11:14
Dobro Hokage !
Nishi Hyuga
Nishi Hyuga
Chunin

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 7 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Sat 29 Sep 2012, 12:38
tako treba Erza ti si hokage daj im malo mislim hokage sama me je puno savetovao i slicno cak mi je rekao koje jutsue da ucim i oruzja da kupujem i pomogao mi je za organizaciju ali kao sto je sam reko nijedan ninja nesme pokazivati nikakve emocije jer je to znak slabosti epa nazad u organizaciju vidimo se i zovi me ako vam zatrebam novi hokage (rihan odjednom samo nestade)
Sponsored content

Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea - Page 7 Empty Re: Kancelarija Petog Hokagea Hisashi Namikazea

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum